AD 8 code

Ζητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων

Karydas Automobile Services: Ζητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων – Λάρνακα

Η εταιρεία Karydas Automobile Services ζητά να προσλάβει Μηχανικό Αυτοκινήτων για το συνεργείο της στην Λάρνακα.

Προσόντα/Καθήκοντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνων.
  • Να είναι απόφοιτοι/ες τεχνικής ή άλλης σχολής Μηχανικής Αυτοκινήτου.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Εχεμύθεια και επαγγελματική ευσυνειδησία.
  • Διάγνωση βλαβών, συντήρηση και επιδιόρθωση οχημάτων.

Προσφέρεται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής υποστήριξη, εκπαίδευση και επιμόρφωση.
  • Προοπτικές ανέλιξης.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: a.karydas@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικά.

Για πληροφορίες καλέστε στο τηλέφωνο 24824824.