AD 8 code

Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ: Θέση Εργασίας

Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ: Θέση Εργασίας – Παγκύπρια

Εξωτερικός Πωλητής

Η εταιρεία Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση του  Εξωτερικού Πωλητή σε Παγκύπρια βάση για το τμήμα Ειδών Υγιεινής (Epiphaniou Bath& Floors)

Κύρια Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη πελατολογίου (μεταπωλητές ειδών υγιεινής) και κλείσιμο παραγγελιών.
  • Ετοιμασία προσφορών.
  • Χειρισμός και παρακολούθηση παραγγελιών και εισπράξεων.
  •  Συμμετοχή στην ανάπτυξη της γκάμας προϊόντων του τμήματος με αποτελεσματική ανάλυση των τάσεων της αγοράς.

Κύρια Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου. Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Eργασιακή εμπειρία στον τομέα πωλήσεων. Εμπειρία στον τομέα της οικοδομικής βιομηχανίας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλός χειρισμός προγραμμάτων Η/Υ.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 30 Οκτωβρίου 2021 δηλώνοντας τη θέση στο hr@epiphaniou.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική  Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση
Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.