AD 8 code

Stelmeco: Θέση Εργασίας

Stelmeco: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Διοικητικός Λειτουργός

Η εταιρεία Stelmeco μέλος του ομίλου εταιρειών Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ, ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση του Διοικητικού Λειτουργού για τα γραφεία της στον Άγιο Συλά στη Λεμεσό.

Κύρια Καθήκοντα

  • Χειρισμός και παρακολούθηση των παραγγελιών των πελατών και διεκπεραίωση της απαραίτητης γραφειακής εργασίας.
  • Επικοινωνία με πελάτες, έκδοση τιμολόγιων και διαχείριση εισπράξεων.
  • Συντονισμός με το εργοστάσιο για την έγκαιρη παράδοση προϊόντων στους πελάτες.
  • Εξυπηρέτηση πελατών.

Κύρια Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου. Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικά θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Εξαιρετικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα μέχρι τις 15 Οκτωβρίου 2021, στο hr@epiphaniou.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε την Πολιτική  Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση
Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.