AD 8 code

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός

Air Control Ltd: Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός – Λευκωσία

Η AIR CONTROL LTD, μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες μηχανολογικών εγκαταστάσεων στην Κύπρο, επιθυμεί να προσλάβει άτομο για την θέση του/της Μηχανολόγου Μηχανικού.

 Αρμοδιότητες

  • Εκτέλεση έργων σύμφωνα με τους όρους, προδιαγραφές και χρονικές απαιτήσεις του συμβολαίου
  • Ετοιμασία υποβολών υλικών και κατασκευαστικών σχεδίων
  • Οργάνωση προσωπικού εργοταξίου και επίβλεψη εργασιών
  • Επικοινωνία με άλλους εμπλεκόμενους για τον συντονισμό και ομαλή διεκπεραίωση των εργασιών

 Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Building Services
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη χρήση προγραμμάτων Excel, AutoCAD
  • Σχετική εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

 Απαιτούμενες Δεξιότητες

  • Άριστη επικοινωνία
  • Δυνατότητα να αποδίδει κάτω από πιεστικά χρονοδιαγράμματα

 Προσφέρονται

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Για αιτήσεις παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email: p.philippou@aircontrol.com.cy

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”