AD 8 code

Ζητείται Σχεδιάστρια/ Διακοσμήτρια

Τάκης Χαραλάμπους & Σια Λτδ: Ζητείται Σχεδιάστρια/ Διακοσμήτρια – Λεμεσός

Σχεδιάστρια – Διακοσμήτρια

για Κατάστημα Επίπλων Γραφείου στην Λεμεσό

Η Εταιρεία Τάκης Χαραλάμπους & Σια Λτδ, κατασκευαστές κι εισαγωγείς επίπλων και εξοπλισμού γραφείου ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση για το κατάστημα της εταιρείας στην Λεωφ. Ομονοίας, Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Προτάσεις επίπλων γραφείου σε υποψήφιους πελάτες
  • Ετοιμασία σχεδίων με διατάξεις επίπλων γραφείου
  • Ετοιμασία προσφορών και παρουσίαση προς τους πελάτες

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτη/ος Σχολής Ανώτερης Εκπαίδευσης
  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
  • Καλή γνώση Microsoft Office και AutoCAD
  • Γνώση ερμηνείας τεχνικών σχεδίων
  • Πείρα όχι απαραίτητη
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτώς και προφορικώς
  • Πρωτοβουλία, ευχάριστη προσωπικότητα και άνεση επικοινωνίας

Ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστικές απολαβές αναλόγως προσόντων
  • Πενθήμερη εβδομάδα εργασίας
  • 13ος μισθός
  • Σχέδιο ιατροφαρμακευτική ασφάλισης
  • Άνετο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Άριστοι όροι εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση design2@takis.com