AD 8 code

Ζητείται Οδηγός

Elysee Irrigation Ltd: Ζητείται Οδηγός – Πάφος

Η εταιρία Elysee Irrigation, μια από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες παραγωγής πλαστικών στη Κύπρο, με ηγετική θέση στη τοπική αγορά και με εξαγωγές σε περισσότερες από 65 χώρες, αναπτύσσει και ενδυναμώνει την στρατηγική ανάπτυξης της με την στελέχωση της με ικανά άτομα. Η εταιρεία Elysee Irrigation ltd ζητά Οδηγό για το Τμήμα Τοπικών Πωλήσεων στην Πάφο.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία, φόρτωση και παράδοση προϊόντων σε πελάτες και στα καταστήματα της εταιρείας σε όλες τις πόλεις.
  • Φόρτωση, παραλαβή και μεταφορά προϊόντων στο εργοστάσιο.
  • Έλεγχος και προληπτική συντήρηση φορτηγού.

Προσόντα – Δεξιότητες:

  • Κάτοχος επαγγελματικής άδειας οδηγού.
  • Ο χειρισμός forklift θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ικανότητα επικοινωνίας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητά συνεργασίας και επικοινωνίας μέσα σε ομάδες.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών συμπεριλαμβανομένου 13ου και 14ου μισθού και Ταμείου Προνοίας.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε οικογενειακό περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη .

Για το άτομο που θα επιλέξει να γίνει μέλος της ομάδας της Elysee Irrigation θα υπάρξει η ανάλογη ενημέρωση και ένταξη του στην εταιρεία.

Εάν η θέση σας ενδιαφέρει και θέλετε να γίνετε μέλος της Elysee Irrigation παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο hr@elysee.com.cy με τίτλο “Οδηγός – Πάφος – anergosjobs.com” μέχρι τις 4 Οκτωβρίου 2021.