AD 8 code

Ζητούνται Πολιτικοί Μηχανικοί

A.Aristotelous (Construction) Ltd: Ζητούνται Πολιτικοί Μηχανικοί – Λευκωσία

H A.Aristotelous (Construction) Limited Πιστοποιημένη με Τιμητική διάκριση στο Investors In People,
Λόγω διεύρυνσης εργασιών ψάχνει:

ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΕΡΓΟΤΑΞΙΟΥ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ.

Απαιτούμενα προσόντα:
• Εμπειρία σε παρόμοια θέση ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 10 χρόνια και άνω.
• Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού από Πανεπιστήμιο ή άλλη αναγνωρισμένη σχολή
• Εγγεγραμμένη/ος στο Επιστημονικό Τεχνικό Επιμελητήριο Κύπρου ΕΤΕΚ
• Ειδίκευση σε οικοδομικά έργα.
• Γνώση Αγγλικών – άνεση στην επικοινωνία.
• Δυναμική προσωπικότητα
• Διάθεση για συνεχή εκπαίδευση.
Καθήκοντα και ευθύνες:

• Άμεση επικοινωνία και συνεργασία με τους εργοδηγούς των έργων, εκτός και εντός εργοταξίου
• Επίβλεψη εργασιών εργοταξίου και τήρηση κανονισμών Ασφάλειας&Υγείας
• Ανάπτυξη έργων βάση των συμφωνηθέντων μελετών και αδειών
• Οργάνωση και συντονισμός υπεργολάβων του έργου
ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ/ΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΣΤΟ info@aaristotelous.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”