AD 8 code

Procopiou Medishop Ltd: Θέσεις εργασίας

Procopiou Medishop Ltd: Θέσεις εργασίας – Λεμεσός και Λευκωσία

1.  Διανομέας/Βοηθός Αποθήκης – Λεμεσός

Η εταιρεία PROCOPIOU MEDISHOP LTD ζητά για άμεση πρόσληψη Διανομέα/Βοηθό Αποθήκης Επαρχία Λεμεσό .

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Άδεια Οδηγού
  •  Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  •  Ικανότητα επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία, Έλεγχος και παράδοση παραγγελιών

Οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@procopioumedishop.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

2.  Πωλητής/ Πωλήτρια – Λευκωσία

Η εταιρεία PROCOPIOU MEDISHOP LTD ζητά για άμεση πρόσληψη Πωλητή / τρια για το κατάστημα της στην Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα:

  •  2 χρόνια εμπειρία σε ανάλογη θέση
  •  Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  •  Γνώση Η/Υ –
  •  Γνώση λογισμικού e-soft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Αποτελεσματική οργάνωση καταστήματος
  • Λειτουργία Ταμείου

Παροχές:

  • Μόνιμη Απασχόληση
  • 13ος Μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο info@procopioumedishop.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”