AD 8 code

Tryfon Tseriotis: Θέση Εργασίας

Tryfon Tseriotis: Θέση Εργασίας – Παγκύπρια

Η εταιρεία Τρύφων Τσεριώτης με ιστορία πάνω από 100 χρόνια στη Κυπριακή αγορά και με όραμα πρωτοπόρου στη πώληση καταναλωτικών αγαθών, αναζητά να προσλάβει Πωλητή/τρια (Pre Order) για πλήρη απασχόληση για όλες τις επαρχίες.

Καθήκοντα

  • Τήρηση του δρομολογίου όπως αυτό καθορίζεται από την εταιρεία
  • Ανάπτυξη υφιστάμενου δρομολογίου καθώς επίσης και ανάπτυξη συνεργασίας με καινούργιο πελατολόγιο
  • Καταγραφή αναγκών του πελάτη και λήψη παραγγελιών
  • Αποστολή παραγγελιών στην εταιρεία
  • Τοποθέτηση προϊόντων στα καταστήματα (listing)
  • Διατήρηση και ανάπτυξη των κωδικών προϊόντων στους πελάτες υπό την ευθύνη του/της
  • Διεκδίκηση παρουσίας στο χώρο του καταστήματος
  • Λήψη των επιστροφών είτε αυτό αφορά επιστροφές, κατεστραμμένα προϊόντα κ.λ.π
  • Επαναπώληση προϊόντων
  • Είσπραξη από συγκεκριμένα προϊόντα
  • Διατήρηση και ανάπτυξη καλών σχέσεων με το/τη πελάτη
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων όπως αυτοί καθορίζονται από την Διεύθυνση

Προσόντα

  • Απόφοιτος/η  Λυκείου. Απόφοιτος/η κολλεγίου ή πανεπιστημίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση στον τομέα του λιανικού εμπορίου (ιδανικά σε FMCG προϊόντα)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή και προγραμμάτων MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

Η εταιρεία παρέχει

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο
  • Bonus επί των πωλήσεων
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο ομαδικό σχέδιο υγείας
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ταμείο προνοίας
  • Ένα εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο:

hr@tryfontseriotis.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” το αργότερο μέχρι τις 15 Οκτωβρίου 2021.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.