AD 8 code

ζητείται Αποθηκάριος

Delorbis Pharmaceuticals Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

Η Φαρμακευτική Βιομηχανία Delorbis Pharmaceuticals Ltd ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για τη θέση Αποθηκάριου για τις εγκαταστάσεις τους στην Βιομηχανική Περιοχή Εργατών, Λευκωσίας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Τεχνικής Σχολής ή Λυκείου
  • Βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Άδεια forklift & VNA θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα

Καθήκοντα:

  • Παραλαβές προϊόντων
  • Παράδοση και χρέωση πρώτων υλών στην παραγωγή

Ωφελήματα:

  • 13ος μισθός
  • Ταμείο προνοίας

Παρακαλείσθε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας μέχρι την 14η Οκτωβρίου 2021 στην ηλεκτρονική διεύθυνση:  hr@delorbispharma.eu  με τίτλο:” WAR-001 – ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα.