AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Χώρου Στάθμευσης

Woolworth (CyprusProperties Plc: Ζητείται Λειτουργός Χώρου Στάθμευσης – Λευκωσίας

Η Woolworth (CyprusProperties Plcμέλος του Ομίλου CTC,  ζητά να προσλάβει Λειτουργό Χώρου Στάθμευσης, πλήρους ή μερικής απασχόλησης, για τη ΣΤΟΑ Λήδρας στη Λευκωσία. Το άτομο που θα προσληφθεί, πιθανό να εκτελεί και καθήκοντα Λειτουργού Εξυπηρέτησης στο Παρατηρητήριο που βρίσκεται στον Πύργο Σιακόλα (οδός Λήδρας – Λευκωσία), αν παραστεί ανάγκη.

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Εξυπηρέτηση των επισκεπτών
  • Εισπράξεις και η διαχείριση του συστήματος
  • Φροντίδα για την καθαριότητα του χώρου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Προσανατολισμός στον πελάτη
  • Καλές διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Θετική ενέργεια, ομαδικότητα και συνεργασία
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Στα πλαίσια της δέσμευσης μας για προστασία των προσωπικών σας δεδομένων, παρακαλούμε όπως υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω της ιστοσελίδας www.ctcgroup.com/careers  μέχρι τις 13 Οκτωβρίου 2021. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο σε περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως  υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.