AD 8 code

FIX2GO: Θέση Εργασίας

FIX2GO: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών

Η FIX2GO αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για τη στελέχωση του καταστήματος στο Metropolis Mall

Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος σύμφωνα με τα υψηλά πρότυπα FIX2GO

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και επαφή με τις νέες τεχνολογίες
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες, πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ομαδικό και οργανωτικό πνεύμα, ευχάριστη προσωπικότητα, ικανότητα ανάληψης αρμοδιοτήτων
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια, άνεση στην εργασία υπό πίεση
  • Άριστη γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Προηγούμενη αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία σε σχετικό κλάδο θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών και ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Ενημέρωση για τις παρεχόμενες υπηρεσίες, διαχείριση ερωτημάτων και επίλυση των προβλημάτων
  • Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρίας μετά από διερεύνηση αναγκών
  • Ενημέρωση CRM με στοιχεία επισκευής και επικοινωνίας, βάσει διαδικασιών εταιρικού πρωτοκόλλου
  • Υποστήριξη του τεχνικού τμήματος της εταιρείας απαντώντας σε βασικές τεχνικές ερωτήσεις
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων και προτεραιοποίησή τους
  • Οργάνωση ροής εργασιών καταστήματος
  • Διασφάλιση ικανοποίησης πελατών από τη χρήση προϊόντων και υπηρεσιών

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Όσοι αγαπούν την τεχνολογία και επιθυμούν να γίνουν μέλος της  ομάδας  FIX2GO  μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους ηλεκτρονικά στη διεύθυνση:

Email: metropolismall@fix2go.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Tηλ: 99994848-77774747

Τα βιογραφικά λαμβάνονται υπόψη μόνο για τη συγκεκριμένη θέση και για το συγκριμένο κατάστημα

και θα ληφθούν υπόψη μόνο αυτά που πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.