AD 8 code

Ζητείται Άτομο για Υποδοχή/ Τηλεφωνητής/ Τηλεφωνήτρια

ΔΙΚΡΑΝ ΟΥΖΟΥΝΙΑΝ & ΣΙΑ ΛΤΔ: Ζητείται Άτομο για Υποδοχή/ Τηλεφωνητής/ Τηλεφωνήτρια – Λεμεσός

Η εταιρεία ΔΙΚΡΑΝ ΟΥΖΟΥΝΙΑΝ & ΣΙΑ ΛΤΔ, γενικοί Αντιπρόσωποι των αυτοκινήτων TOYOTA στην Κύπρο, δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση στο Τμήμα After Sales στη Λεμεσό.

Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν φιλικό χαρακτήρα, να χαρακτηρίζονται από συνέπεια και επαγγελματισμό.

Κύρια καθήκοντα:

  • Υποδοχή & καθοδήγηση πελατών συνεργείου & ανταλλακτικών.
  • Χειρισμός τηλεφωνημάτων & τηλεφωνική διαχείριση αιτημάτων πελατών.
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση & παροχή πληροφοριών πρώτης ανάγκης.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άτομο δραστήριο, ενθουσιώδες και μεθοδικό.
  • Εξαιρετική γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστος χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση και γνώση της Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.
  • Κάτοχος πτυχίου ανώτερης εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Στο επιλεγμένο άτομο για τις πιο πάνω θέσεις θα προσφερθεί ένα ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών.

Εάν πιστεύετε ότι ταιριάζετε στη δική μας ομάδα, παρακαλούμε όπως αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: recruitment@toyota-cyprus.com με τίτλο «Receptionist- Τηλεφωνήτρια/Τηλεφωνητής στο Τμήμα After Sales – Λεμεσός – anergosjobs.com» το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 1 Οκτωβρίου 2021.

Θα ενημερωθούν μόνο οι υποψήφιοι που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της πιο πάνω θέσης.