AD 8 code

Panchris Group: Θέση Εργασίας

Panchris Group: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Μεταφορέας

Ο όμιλος PANCHRIS είναι ο μεγαλύτερος οργανισμός στην Κύπρο στον κτηνιατρικό και κτηνοτροφικό τομέα.
Λόγω επέκτασης των εργασιών μας αναζητούμε για άμεση εργοδότηση άτομα για τη θέση του/της Μεταφορέα.
Καθήκοντα:
• Φόρτωση – Μεταφορά – Εκφόρτωση προϊόντων
• Είσπραξη Πελατών
Απαραίτητα Προσόντα:
• Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
• Άδεια οδήγησης
• Γνώση της Ελληνικής γλώσσας
• Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
Απαραίτητα Προσωπικά Χαρακτηριστικά:
• Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
• Συνέπεια και πειθαρχία
• Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας με άλλα άτομα
Απολαβές και Ωφελήματα:
• Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων
• 13ο μισθό, Κοινωνικές Ασφαλίσεις
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
Παρατηρήσεις:
• Οι υποψήφιοι/ες πρέπει να χαίρουν άκρας υγείας
Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@panchris.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”