AD 8 code

Ζητούνται Φαρμακοποιοί

GK NEMESOS PHARMACY LTD: Ζητούνται Φαρμακοποιοί – Λεμεσός

Η εταιρεία μας ενδιαφέρεται να προσλάβει φαρμακοποιούς πλήρους απασχόλησης στην Λεμεσό.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απαραίτητα προσόντα είναι το  πτυχίο Φαρμακοποιού και η αντίστοιχη άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος.
  • Απαραίτητη η αγγλική και η ελληνική γλώσσα.
  • Άριστη γνώση ηλ/υπολογιστών.
  • Διάθεση για εξέλιξη, εργατικότητα και ομαδικότητα.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών σε όλες τις κατηγορίες προϊόντων, φαρμακευτικών και παραφαρμακευτικών.
  • Εκτέλεση συνταγών και παροχή συμβουλών.
  • Πέρασμα τιμολογίων
  • Παρακολούθηση ημερομηνίας λήξεως προϊόντων κτλ

Συνθήκες εργασίας:

  • Ομάδα φαρμακοποιών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας με ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Υψηλές απολαβές

Αποστολή βιογραφικών στο : kokonstantinoy@gmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”