AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Ασφάλειας και Υγείας

L. Lambrou Agro: Ζητείται Λειτουργός Ασφάλειας και Υγείας – Λευκωσία

Η LLambrou Agro Ltd, εταιρεία με ηγετική θέση στους τομείς της Γεωργίας, Κήπου και Δημόσιας Υγείας ζητεί να προσλάβει άμεσα άτομο για μόνιμη εργοδότηση στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στην Βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου. Πενθήμερη εργασία 7:30-13:00 και 13:30-16:00.
Μισθός αναλόγως προσόντων.

Βασικά Καθήκοντα :

1.      Οργάνωση και επίβλεψη των συστημάτων Ποιότητας και Ασφάλειας & Υγείας της εταιρείας.

2.      Σχεδιαστική δημιουργία καταλόγων και ετικετών για τα προϊόντα της εταιρείας.

3.      Επικοινωνία με προμηθευτές εσωτερικού και εξωτερικού.

4.      Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα για την προώθηση των προϊόντων μέσω διαφημιστικού υλικού.

Απαραίτητα προσόντα:

1.     Πτυχίο ή δίπλωμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.

2.     Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο

3.     Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο

4.     Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και σχεδιαστικών προγραμμάτων.

5.     Οργανωτικές ικανότητες, ομαδικότητα και υπευθυνότητα. Ανάληψη πρωτοβουλιών για άμεση επίλυση
προβλημάτων.

Εργασιακή εμπειρία δεν είναι απαραίτητη αλλά αν υπάρχει θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας στο info@lambrouagro.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 22667908.