AD 8 code

Spyros Stavrinides Ltd: Θέση Εργασίας

SPYROS STAVRINIDES LTD: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Αποθηκάριος/ Πωλητής

Η εταιρεία ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΛΤΔ ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο/Πωλητή, για την Αποθήκη της, στον Λυκαβητό, Λευκωσία.

Καθήκοντα:

•Παραλαβή προϊόντων και αποστολή σε πελάτες

•Διατήρηση ευταξίας στον χώρο ευθύνης και διαχείριση αποθεμάτων

•Επικοινωνία με τα καταστήματα, υπηρεσίες και πελάτες

•Τήρηση διαδικασιών της εταιρείας

•Έκδοση τιμολογίων, πωλήσεις εξαρτημάτων & προϊόντων

Ημέρες εργασίας: 5ήμερη απασχόληση

Προσόντα:

•Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

•Καλή γνώση Η/Υ