AD 8 code

Ζητούνται Φρουροί Ασφαλείας για όλες τις πόλεις

Eagle Watch Security Services Ltd: Ζητούνται Φρουροί Ασφαλείας για όλες τις πόλεις

Η εταιρεία Eagle Watch Security Services Ltd στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της, επιθυμεί όπως
εντάξει στο δυναμικό της Φύλακες Ασφαλείας για
 όλες τις επαρχίες.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (οι άνδρες)
  • Υπευθυνότητα και Συνέπεια
  • Πείρα στον τομέα φύλαξης (θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)

Θα ληφθούν υπόψη (εάν υπάρχουν):

  •  Άδεια άσκησης του επαγγέλματος του φύλακα Ν.125(Ι)/07 και Ν.54(Ι)/2009 – άρθρο 6(1)
  • Ικανότητα εργασίας σε σύστημα βάρδιας
  • Πείρα στον τομέα φύλαξης
  • Απολυτήριο Λυκείου/Πτυχίο
  • Δίπλωμα Πρώτων Βοηθειών

 Καθήκοντα:

  • Στατική φύλαξη και εποχούμενες περιπολίες σε κτίρια και εγκαταστάσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν τα βιογραφικά τους στο email hr@eaglesecurity.com.cy ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22515780