AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Voniatis Developers & Constructors Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Ζητείται Γραμματέας για άμεση Πρόσληψη Ωράριο εργασίας 08:00 – 13:00 & 15:00 – 18:00. Μισθός αναλόγως προσόντων.

Βασικά Καθήκοντα :

Οργάνωση και λειτουργία γραφείου

Εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών

Γενικά γραμματειακά και λογιστικά καθήκοντα

Ετοιμασία τιμολογίων, καταχώρηση λογιστικών εγγράφων στο Λογιστικό Σύστημα

Απαραίτητα Προσόντα :

Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια

Οργανωτικές, μεθοδικές και διαχειριστικές ικανότητες

Καλή γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (Γραπτής & Προφορικής)

Επιθυμητά Προσόντα :

Δίπλωμα η Πτυχίο σε συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν