AD 8 code

Riser Trade Co Ltd: Θέση Εργασίας

Riser Trade Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία Riser Trade Co Ltd που δραστηροποιείται στο χονδρικό εμπόριο, ζητά να εργοδοτήσει:
Πωλητή Ex-van

Καθήκοντα:

– Εξυπηρέτηση και ανάπτυξη υφιστάμενου δρομολογίου. Πώληση, παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας στους υφιστάμενους πελάτες.

– Εξεύρεση νέων πελατών. Επαφές με υποψήφιους πελάτες. Ενημέρωση και παρουσίαση των προϊόντων της εταιρείας σε υποψήφιους πελάτες.

– Τοποθέτηση προϊόντων στα καταστήματα που εξυπηρετεί

– Εισπράξεις των πελατών που εξυπηρετεί

Παροχές:

– Μισθός αναλόγως πείρας και προσόντων

– Ταμείο αδειών

– Συνεχής εκπαίδευση

– Φιλικό περιβάλλον

– Προοπτικές ανέλιξης

Προσόντα:

– Ακεραιότητα χαρακτήρα, ευσυνειδησία, τυπικότητα

– Δίπλωμα αυτοκινήτου

– Ικανότητα επικοινωνίας

– Ομαδικό πνεύμα

– Εμπειρία

Αιτήσεις με βιογραφικό σημείωμα να σταλούν στην ηλεκτρονική διεύθυνση riser@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι 31/8/2021