AD 8 code

E. Pyrga Ltd: Θέση Εργασίας

E. Pyrga Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Πωλήτριες / Πωλητές Παγωτού

Η Εταιρεία παγωτού Ε.Πυργά Λτδ ζητά να προσλάβει άμεσα Πωλήτριες/Πωλητές Παγωτού για την  παγωταρία Ε.ΠΥΡΓΑ στο Παλιό Λιμάνι Λεμεσού για μόνιμη, πλήρη απασχόληση.

Εφαρμόζεται σύστημα βάρδιας σε εξαήμερη βάση.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άπταιστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα ανάληψης ευθύνης και πρωτοβουλίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Ενημέρωση των πελατών για τα προϊόντα
  • Ενεργή προώθηση προϊόντων
  • Λειτουργία ταμειακής μηχανής και κλείσιμο ταμείου
  • Ετοιμασία παραγγελιών για ανατροφοδότηση

Οι ώρες λειτουργίας της παγωταρίας είναι 10:00-24:00 (αναλόγως εποχής).

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην διεύθυνση:

careers@epyrga.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”