AD 8 code

Ζητείται Δάσκαλος/ Δασκάλα

Ιδιωτικό Φροντιστήριο Infinity: Ζητείται Δάσκαλος/ Δασκάλα – Λευκωσία

Το Ιδιωτικό Φροντιστήριο Infinity στο Παλαιομέτοχο ζητά να προσλάβει έμπειρη/ο δασκάλα/δάσκαλο Δημοτικής Εκπαίδευσης για την νέα ακαδημαϊκή χρονιά 2021-2022!

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Δημοτικής εκπαίδευσης
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Αγάπη για τα παιδιά
  • Μεταδοτικότητα
  • Δημιουργικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Καθήκοντα:

Διδασκαλία Μελετηρίου σε παιδιά Δημοτικού όλων των τάξεων. Καθημερινό διάβασμα, κάλυψη κενών, προετοιμασία για διαγωνίσματα και δημιουργική απασχόληση των παιδιών.

Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους στο infinity.privateinstitute@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”