AD 8 code

Ζητείται Τεχνικός Συντήρησης Μηχανών και Εξοπλισμού

Manpower Cyprus: Ζητείται Τεχνικός Συντήρησης Μηχανών και Εξοπλισμού – Λευκωσία

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία πρωτοπόρο στο χώρο του καφέ με παρουσία σε 5 χώρες με περισσότερα από 500 καταστήματα που επιθυμεί να ενδυναμώσει την ομάδα της, αναζητά Τεχνικό Συντήρησης Μηχανών και Εξοπλισμού με έδρα την Λευκωσία.

Ως Τεχνικός Συντήρησης Μηχανών και Εξοπλισμού θα αναλάβεις μία πολύ σημαντική θέση  η οποία θα διασφαλίζει την εύρυθμη και απρόσκοπτης λειτουργία των καταστημάτων αλλά και της ποιότητας των παρεχόμενων προϊόντων στον τελικό καταναλωτή.

Καθήκοντα Υποψηφίου:

  • Καθημερινή τηλεφωνική και επί τόπου τεχνική υποστήριξη των καταστημάτων του δικτύου
  • Επισκευή του μηχανολογικού εξοπλισμού στο εργαστήριο και στα καταστήματα του δικτύου
  • Εγκατάσταση του μηχανολογικού εξοπλισμού στα καταστήματα του δικτύου
  • Τεχνική υποστήριξη του μηχανολογικού εξοπλισμού της εταιρείας
  • Καθαριότητα, τακτοποίηση και διασφάλιση της ομαλής χρήσης του εξοπλισμού και της λειτουργίας των εργαστηριακών εγκαταστάσεων
  • Παρακολούθηση και υψηλή επίβλεψη του αποθέματος των ανταλλακτικών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ή Δίπλωμα στους τομείς της Ηλεκτρολογίας, Μηχανολογίας ή σε άλλο συναφή κλάδο ή ως απόφοιτος Ανώτερης ή Τεχνικής & Επαγγελματικής Σχολής
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και κυρίως Ms Office
  • Καλή αντίληψη λειτουργίας μηχανών
  • Συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Δυνατότητα καθημερινών Παγκύπριων μετακινήσεων με εταιρικά οχήματα