AD 8 code

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: Θέση Εργασίας

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Στην εταιρεία Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ, η κινητήριος δύναμη μας είναι οι άνθρωποι, έτσι και γι’ αυτό, αναζητούμε υποψήφιους για την θέση Σύμβουλος Πωλήσεων / Sales Representative.

Καθήκοντα:

  • Κατανόηση και διαμόρφωση προτάσεων βάση των αναγκών κάθε πελάτη.
  • Διεκπεραίωση προσφορών και παρακολούθηση μέχρι την ολοκλήρωση τους.
  • Καλή γνώση των προϊόντων της εταιρείας και προώθηση τους εντός και εκτός του καταστήματος.
  • Αρίστη συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη τις ομάδας.

Προσόντα:

  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητες προώθησης πωλήσεων.
  • Καλή γνώση ελληνικών και Αγγλικών.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (SAP, WORD, EXCEL)