AD 8 code

Ζητείται Εργοδηγός

X.N.Interlink Construction Ltd: Ζητείται Εργοδηγός – Λεμεσός

Η Εταιρεία X.N.INTERLINK CONSTRUCTION LTD στη Λεμεσό ζητεί να προσλάβει Εργοδηγό ως ακολούθως :

Προσόντα:

  • Δίπλωμα εργοδηγού
  • Καταγραμμένη Πείρα 2+ χρόνια
  • Βασικές γνώσεις στον υπολογιστή – Word, Excel
  • Ικανότητα καλής επικοινωνίας με συνεργάτες και προσωπικό
  • Ικανότητα καλής διαχείρισης και δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων

Καθήκοντα :

  • Διαχείριση  Έργων
  • Συντήρηση Κτιρίων
  • Προγραμματισμός, ανάθεση εργασιών, έλεγχος και καταγραφή, ενημέρωση
  • Διαχείριση προσωπικού
  • Επιθεώρηση Υπεργολάβων
  • Οργάνωση εργασιακού περιβάλλοντος βάση κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας

Μισθός αναλόγως Προσόντων.

Παρακαλώ όπως στείλετε τα βιογραφικά σας στο: hr@remax.com.cy