AD 3 code
AD 4 code
AD 6 code
AD 7 code
AD 8 code

Hadjiyiannis Ltd: Θέσεις Εργασίας

Hadjiyiannis Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

1. Βοηθός Αποθήκης

Η εταιρεία Hadjiyiannis προσλαμβάνει Τώρα.

Αν είσαι έμπειρος βοηθός αποθήκης και θέλεις να γίνεις μέλος της ενθουσιώδης και δυναμικής ομάδας μας , συμλήρωσε την αίτηση Τώρα.

Στείλτε μας το βιογραφικό σας στο email: anastasia@hadjiyiannis.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Καθήκοντα:

•Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων και κιβωτίων απο τα οχήματα.

•Παραλαβή και παράδοση εμπορευμάτων απο/προς την αποθήκη.

•Παραλαβή και προετοιμασία παραγγελιών και εμπορευμάτων.

Προσόντα:

•Κάτοχος Απολυτήριου Λυκείου.

•Κάτοχος άδειας χειρισμού Forklift .

•Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

•Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας ( επίπεδο συνομιλίας )

Warehouse Worker

Hadjiyiannis Company is hiring Now

If you are an experienced warehouse worker or if you were previously in retail industries and you want to be part of a great team, working for one of the most dynamic companies then Apply Now.

Please send us your CV at anastasia@hadjiyiannis.com.cy

Duties & Responsibilities:

•Loading and unloading containers and trucks.

•Receiving – delivery of goods from / to the warehouse.

•Collection and preparation of orders.

Qualifications and Skills:

•High School Diploma.

•Previous experience in a similar role will be considered as an advantage.

•License to operate Forklift or at least 1 year of previous experience.

•Able to understand verbal and written instructions in English.

2.  Οδηγός

Η εταιρεία Hadjiyiannis προσλαμβάνει Τώρα.

Αν είσαι έμπειρος επαγγελματίας οδηγός και θέλεις να γίνεις μέλος της ενθουσιώδης και δυναμικής ομάδας μας , συμλήρωσε την αίτηση του Τώρα.

Καθήκοντα:

•Παγκύπρια μεταφορά και παράδοση παλετοποιημένων εμπορευμάτων και μικρών κιβωτίων.

•Τήρηση του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας.

Προσόντα:

•Eπαγγελματική άδεια φορτηγού.

•Γνώση χειρισμού Παλετοφόρων ( Hand – Lift )

•Απαραίτητη κατοχή και προσκόμιση Λευκού Ποινικού Μητρώου.

Truck Driver

Hadjiyiannis Company is hiring Now

If you are an experienced driver and you want to be also part of a great team, working for one of the most dynamic companies then Apply Now.

•Delivery of a wide range of items to different addresses following different routes

•Compliance with Rules and Traffic Regulations in Greece

•Valid professional driving license.

•Holder of Clear Criminal Record.

•Able to operate Hand Lift

•Previous work experience will be considered as an advantage.

•Knowledge of Greek and English Language – basic conversational level

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN NICOSIA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LIMASSOL

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LARNACA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN PAPHOS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN FAMAGUSTA