AD 8 code

Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια (μισθός από €1.200)

Ερευνητικό Εργαστήριο Γεώργιος Αυξεντίου Λτδ: Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια (μισθός από €1.200) – Λευκωσία

Το Ερευνητικό Εργαστήριο Γεώργιος Αυξεντίου Λτδ εκ μέρους Λογιστικού γραφείου, με έδρα την Λευκωσία, προσφέρει μια θέση λογιστή/λογίστριας με πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση στοιχείων σε μηχανογραφημένο σύστημα.
  • Προετοιμασία για έλεγχο από ελεγκτή.
  • Καλή γνώση του λογισμικού Microsoft Excel και Microsoft Word.

Προσόντα:

Απόφοιτος/η στον κλάδο Λογιστικής (BA in Accounting) ή στο στάδιο παράδοσης τελικής εργασίας για την απόκτηση πτυχίου Λογιστικής.

Ωράριο εργασίας: 08:00 – 16:00

Ακαθάριστος μισθός: Ξεκινά από 1.200 ευρώ αναλόγως προσόντων και θα προσφέρεται 13ος μισθός.

Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση gafxentiou@gmail.com με τίτλο ΛΟΓΙΣΤΗΣ/ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ – anergosjobs.com.