AD 8 code

Ζητείται Εργάτης Παραγωγής

Manpower Cyprus: Ζητείται Εργάτης Παραγωγής – Λεμεσός

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία πρωτοπόρο στην βιομηχανία παραγωγής συστημάτων δόμησης, ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για την θέση Εργάτη Παραγωγής Εργοστασίου στην Ασγάτα / Λεμεσός.

Καθήκοντα:

  • Χειρισμό της μηχανής παραγωγής
  • Χειρισμό περονοφόρου
  • Εργασία σε βάρδιες

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γνώση της Ελληνικής γλώσσας (προφορικής)
  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης/τεχνικής σχολής
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Υπευθυνότητα, Ομαδικότητα και Αποτελεσματικότητα

Παροχές

  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@manpower.com.cy  αναφέροντας τον τίτλο “worker asgata” ή να καλέσουν στο 22710000 και να αφήσουν τα στοιχεία τους για να επικοινωνήσουμε μαζί τους.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.