AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Ιατρείου

P. SAKKA DLC: Ζητείται Βοηθός Ιατρείου – Λεμεσός

Το Ιατρείο Παναγιώτα Σακκά (Χειρουργός Μαιευτήρας – Γυναικολόγος), ενδιαφέρεται να προσλάβει Βοηθό Ιατρείου.

Προσόντα / Επιθυμητό Προφίλ

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ (Microsoft Office)
  • Ευχάριστη και οργανωτική προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση ή πτυχίο Νοσηλευτικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση Ασθενών  (Υποδοχή, Συντονισμός Ραντεβού, Τήρηση Μητρώου Ασθενών)
  • Οργάνωση και διαχείριση της αλληλογραφίας και των τηλεφωνικών κλήσεων
  • Επιμέλεια Ιατρείου (καθαριότητα χώρου, αποστείρωση εργαλείων)
  • Υποστήριξη στο τακτικό Ιατρείο
  • Έλεγχος αναλώσιμων και παραγγελίες

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: yiotasakka@hotmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά στο 25565645.