AD 8 code

Stelmeco Ltd: Θέσεις εργασίας

Stelmeco Ltd: Θέσεις εργασίας – Λεμεσός

Εργάτες / Warehouse Workers

Η εταιρεία Stelmeco Ltd, μέλος των εταιρειών της Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ ζητά να προσλάβει εργάτες/ χειριστές μηχανής για το εργοστάσιο της στην Βιομηχανική Περιοχή του Αγίου Συλά στη Λεμεσό. Stelmeco Ltd, is looking to hire workers/ machine operators for its factory located in the Industrial Zone of Agios Silas in Limassol.

Κύρια Καθήκοντα / Main duties

•Παραλαβή και αποθήκευση πρώτων υλών. / Collection and storage of raw materials.

•Χρήση μηχανής κοπής και διαμόρφωσής σιδηροδοκών. / Use of machinery for cutting and shaping metal beams.

•Ετοιμασία παραγγελιών και φόρτωση εμπορευμάτων προς τον πελάτη. / Preparation of orders to be delivered to the customer.

Κύρια Προσόντα / Main Qualifications

•Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής. / High School or Technical School graduate.

•Εμπειρία στο χειρισμό μηχανημάτων, fork lift και γερανού, θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετα προσόντα. / Experience in handling machinery, fork lifts and cranes will be considered as a plus.

•Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και καλή γνώση αγγλικής γλώσσας. / Good knowledge of English and basic knowledge of Greek.

Απολαβές / Salary

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@epiphaniou.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο φαξ 22431534 μέχρι τις 30 Ιουλίου 2021. Παρακαλώ διαβάστε την Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

An attractive remuneration package is offered depending on the qualifications and experience of the applicant.

Those interested are kindly requested to send their CV to hr@epiphaniou.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”or fax 22431534 until July 30th 2021. Please read the Employee Data Protection Policy before submitting your application.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. / All applications will be treated with confidentiality.

Σημείωση / Note

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα. /

Only candidates who meet the required qualifications will be notified.