AD 8 code

MegaTeL: Θέση Εργασίας

MegaTeL: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η MegaTeL δραστηριοποιείται στον τομέα της χονδρικής πώλησης-διανομής προϊόντων τεχνολογίας με έδρα της τη Λευκωσία , δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη στην θέση

[Λειτουργός Αποθήκης ]

Περιγραφή Θέσης:

•Παραλαβή, παράδοση και αποστολή δεμάτων

•Οργάνωση, Τακτοποίηση Αποθήκης και διαχείριση αποθεμάτων

•Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων στην αποθήκη

•Διεκπεραίωση Παραγγελιών

•Έκδοση παραστατικών και άλλα γενικά καθήκοντα

•Υποστήριξη και εξυπηρέτηση συνεργατών

Απαιτούμενα Προσόντα:

•Απόφοιτος/η Λυκείου, Τεχνικής, Κολεγίου ή/και πανεπιστημίου

•Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

•Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ – MS Office.

•Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, συνέπεια, οργανωτικές ικανότητες & ομαδική εργασία

•Επαγγελματισμός, Ακεραιότητα, Προθυμία και ευχάριστη προσωπικότητα

•Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου (με ταχύτητες)

Προαιρετικά Προσόντα :

•Γνώση SAP ERP

•Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε μηχανογραφημένη αποθήκη

•Διαχείριση Ηλεκτρονικού καταστήματος (E-Shop)

Απολαβές:

•Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων.

•Υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας και συνεχιζόμενη εκπαίδευση

•Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση HR@megatel.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”