AD 8 code

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες (Nicosia Mall)

Manpower: Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες (Nicosia Mall) – Λευκωσία

Πωλητές / Πωλήτριες (Nicosia Mall) | MP-0721-SS

Η Manpower, για λογαριασμό πελάτη της, που δραστηριοποιείτε στο τομέα λιανικής πώλησης ρούχων, επιδιώκει να προσλάβει άτομα για το κατάστημα με έδρα την Λευκωσία στο Nicosia Mall.

Καθήκοντα Υποψηφίου:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χρήση Ταμείου
  • Τοποθέτηση και παρουσίαση εμπορευμάτων στο κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστον 6 μήνες εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων, αναλόγως προσόντων
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cy αναφέροντας τον αριθμό της θέσης: MP-0721-SS . Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.