AD 8 code

Θέση Εργασίας σε υπεραγορά

MAS ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Η υπεραγορά MAS ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ στην Μοσφιλωτή ζητά για άμεση πρόσληψη πλήρους ή μερικής απασχόλησης υπάλληλο για το κατάστημα στην Μοσφιλωτή.

Καθήκοντα/Αρμοδιότητες:

Εξυπηρέτηση Πελατών

Ανεφοδιασμός Υπεραγοράς με Προϊόντα

Διατήρηση επαγγελματικού περιβάλλοντος στο χώρο της Υπεραγοράς

Καθαριότητα ραφιών

Τακτοποίηση και συμμόρφωση χώρου ανάλογα με τις οδηγίες της Διεύθυνσης

Απαραίτητα προσόντα:

Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα

Οργανωτικός χαρακτήρας και ικανότητα ομαδικής εργασίας

Βασική γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή