AD 8 code

S. Kaniklides (Cyprus) Ltd: Θέσεις εργασίας

S. Kaniklides (Cyprus) Ltd: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργοί Διαχείρισης & Επεξεργασίας εγγράφων

Η Εταιρεία S. Kaniklides (Cyprus) Limited, ζητά άτομα για άμεση εργοδότηση στο τμήμα Επεξεργασίας εγγράφων για τις εγκαταστάσεις της στο Γέρι / Λευκωσία.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Εργατικότητα, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας και εχεμύθεια
  • Λευκό ποινικό μητρώο

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και Επεξεργασία εγγραφών στον  υπολογιστή
  • Δημιουργία καταλόγου αρχείου, ψηφιοποίηση αρχείου, καταχώρηση μεταδεδομένων σε συγκεκριμένη εφαρμογή
  • Αναγνώριση και κατηγοριοποίηση εγγράφων, αρχειοθέτηση
  • Υποστήριξη ομάδας έργου στην αναγνώριση εγγράφων / κατηγοριοποίηση

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: recruitment@kaniklides.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.