AD 8 code

Ζητείται Ταμίας

Spanias Hardware: Ζητείται Ταμίας – Λευκωσία

Η Εταιρεία μας, SPANIAS HARDWARE, που δραστηριοποιείται στον τομέα εισαγωγής και εμπορίας διαφόρων εργαλείων, ενδιαφέρεται να εργοδοτήσει άτομο για θέση Ταμία για το κατάστημα μας στον Στρόβολο, Λευκωσία.

Καθήκοντα:

Το άτομο θα εργάζεται στο κατάστημα της εταιρείας και θα εξυπηρετεί τους πελάτες στην θέση του ταμείου. Το άτομο θα εργάζεται 8ωρο τις καθημερινές με ωράριο που θα συμφωνηθεί και κάθε δεύτερο Σάββατο. Η θέση προσφέρεται με εξαήμερο συμβόλαιο και 25 μέρες άδειας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γνώση ελληνικής γλώσσας.
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Βασική χρήση Η/Υ.

Δεν χρειάζεται κάποια προϋπηρεσία αλλά θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Επικοινωνιακές Δεξιότητες:

  • Έμφαση στην εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Οργανωτικές ικανότητες.

Απολαβές:

Οι απολαβές είναι ανταγωνιστικές και θα εξαρτηθούν από την εμπειρία και τις ικανότητες του υποψήφιου εργαζομένου. Επιπλέον η εταιρία μας παρέχει απολαβές bonusανάλογα με την απόδοση και τους στόχους της χρονιάς. Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο careers@spanias.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”