AD 8 code

DHL Cyprus Ltd: Θέσεις Εργασίας

DHL Cyprus Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Διανομείς

Η DHL είναι η κορυφαία εταιρεία υπηρεσιών Logistics στον κόσμο. Προσφέρουμε πάντα επαναστατικές λύσεις που διαμορφώνουν και απλοποιούν τον κόσμο των υπηρεσιών Logistics. Ως ένας από τους μεγαλύτερους και πλέον καινοτόμους εργοδότες στον κόσμο, είμαστε ιδιαίτερα υπερήφανοι για τους ανθρώπους μας. Είμαστε μια παγκόσμια εταιρεία που σέβεται την ποικιλομορφία, τη φιλοδοξία και τη δυναμική συνεργασία.

Για όλες τις πόλεις ψάχνουμε Διανομείς για πλήρη και μερική απασχόληση  (απογευματινή)

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

Καθήκοντα:

  • Παράδοση και παραλαβή φακέλων και μικροδεμάτων σε/από πελάτες

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Άδεια Οδήγησης
  • Πελατοκεντρική Προσέγγιση
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Εργατικότητα
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών.

Παρακαλούνται όλοι οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα να υποβάλλουν τις αιτήσεις τους απευθείας στο hr.cy@dhl.com με τίτλο Διανομέας – anergosjobs.com , μέχρι 16/7/2021.