AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

RPS Promotions PLC: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Εταιρεία διαφημιστικών δώρων ζητά γραμματέα για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

•Γραμματειακή υποστήριξη στον διευθυντή και το προσωπικό

•Προετοιμασία, επεξεργασία και μορφοποίηση εγγράφων (επιστολές, προσφορές κ.λπ. σε Word και Excel)

•Υποδοχή επισκεπτών

•Επιβλέπει τον εκθεσιακό χώρο

•Οργάνωση συναντήσεων Διευθυντικής ομάδας

Προσόντα:

•Γραμματειακές σπουδές ή δίπλωμα κολεγίου

•Καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών

•Καλή γνώση του Word και του Excel

•Οργανωτικές και διαχειριστικές δεξιότητες

•Δυνατότητα πολλαπλών εργασιών και εργασίας υπό πίεση

Οφέλη:

•Ικανοποιητικός μισθός ανάλογα με τα προσόντα

•Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον και ευέλικτο ωράριο εργασίας

Για πληροφορίες: τηλ. 22382000 κ.Έλενα Χατζηβασίλη ή email στο hr@rpspromo.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”