AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Μάγειρα

Papantoniou Bakeries: Ζητείται Βοηθός Μάγειρα – Πάφος

Η εταιρία Papantoniou Bakeries επιθυμεί να εργοδοτήσει στην Πάφο Μάγειρα  για μόνιμη και πλήρη απασχόληση.

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Θα εργάζεται με ομάδα μαγείρων για την προετοιμασία φαγητών των καταστημάτων και του τμήματος τροφοδοσίας
  • Πολύ καλή γνώση και εκτέλεση των συνταγών των φαγητών
  • Σωστή διαχείριση των τροφίμων με βάση τα πρότυπα που εφαρμόζονται στην εταιρεία
  • Διατήρηση του εξοπλισμού της κουζίνας σε άριστη κατάσταση (καθαριότητα, λειτουργικότητα)
  • Εναρμόνιση με τις διαδικασίες ασφάλειας και υγείας της εταιρίας

Δεξιότητες/Προσόντα υποψηφίου:

  • Απόφοιτος σχολής μαγειρικής/ξενοδοχειακή σχολή
  • Άριστες ικανότητες συνεργασίας και επικοινωνίας
  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου

Η εταιρία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών με δυνατότητα ανέλιξης εντός της επιχείρησης, 13ος μισθός και εκπτώσεις σε προϊόντα της εταιρείας.

Όσοι ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail: hr@papantonioubakeries.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή να επικοινωνήσουν με την εταιρία μας στο τηλέφωνο: 26600768.

Λόγω του μεγάλου αριθμού βιογραφικών που λαμβάνονται, μόνο οι επιτυχείς υποψήφιοι/ες θα ενημερώνονται. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.