AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

Christodoulos Farm Ltd: Ζητείται Βοηθός λογιστηρίου – Φρέναρος

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο μέσης ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση του λογιστικού προγράμματος SAP ή οποιαδήποτε γνώση λογιστικής θα θεωρηθεί προνόμιο.
  • Καλή γνώση προγραμμάτων Microsoft
  • Δυναμικότητα, πρωτοβουλία, εχεμύθεια και υπευθυνότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και πελατοκεντρική αντίληψη
  • Δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση
  • Αντίστοιχη επαγγελματική πείρα – επιθυμητή

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Πρώτο σημείο επαφής πελατών, λήψη και καταγραφή ημερήσιων παραγγελιών
  • Διαχείριση του λογιστικού συστήματος της εταιρείας. Κύριο καθήκον η προετοιμασία τιμολογίων
  • Άλλα καθήκοντα περιλαμβάνουν την διασφαλίσει της ορθότητας των τιμολογίων αγοράς, καταχωρώντας τα στο σύστημα
  • Δημιουργία και έλεγχος monthly reports
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εγγράφων της εταιρείας
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα του ανατεθούν από τους προϊσταμένους

Ωράριο: 4:30 πμ– 11:30πμ

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 99372141

Αποστολή βιογραφικών στο accounts@christodoulosfarm.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”