AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

L.T Flamingo Paradise Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Αμμόχωστος

Το ξενοδοχείο L.T Flamingo Paradise Ltd στον Πρωταρά, ζητεί αποθηκάριο για πλήρη απασχόληση. Το άτομο που θα προσληφθεί θα είναι υπεύθυνο για την οργάνωση και διαχείριση της αποθήκης.

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

-Τήρηση και φύλαξη των αποθεμάτων της αποθήκης

-Παραγγελίες σε προμηθευτές, παραλαβές και χρεώσεις στα επιμέρους τμήματα των ξενοδοχείων

-Διασφάλιση καθαριότητας και ασφάλειας της αποθήκης και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου

-Διαχείριση λογισμικού αποθήκης (καταχώρηση τιμολογίων, έλεγχος στοκ κ.τ.λ)

Προσόντα:

-Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή (windows, XL, power point, etc)

-2 χρόνια προηγούμενη εμπειρία σε υπεύθυνη θέση σε ξενοδοχείο

-Καλή επικοινωνιακή ικανότητα και ομαδικό πνεύμα

-Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

-Απολυτήριο Λυκείου

Πλήρη βιογραφικά σημειώματα να αποστέλλονται στο info@flamingoparadise.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”