AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

P. David: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Ζητείται Αποθηκάριος για την αποθήκη της εταιρείας P. David στον Ύψωνα

Απαραίτητα προσόντα – καθήκοντα:

  • Εμπειρία στη διεκπεραίωση εργασιών Logistics Administration
  • Συμπλήρωση διαφόρων Reports και ενημέρωση Διεύθυνσης
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα οργάνωσης ομάδας αποθήκης
  • Προετοιμασία πλάνου παραδόσεων
  • Παραλαβή αποθεμάτων και οργάνωση προϊόντων στο χώρο της αποθήκης (συλλογή, εκφόρτωση, αποθήκευση)
  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή από πελάτες
  • Ενημέρωση του stock, ενημέρωση συστήματος, τιμολόγηση
  • Τροφοδότηση προϊόντων στα ράφια των καταστημάτων
  • Διασφάλιση καθαριότητας και ασφάλειας της αποθήκης και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου

Ηλεκτρονική αποστολή βιογραφικού στο email:  andros.ws@pdavid.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 99661923 Άντρος Χριστοδούλου