AD 8 code

Ζητείται Τηλεφωνητής/Τηλεφωνήτρια (μερική απασχόληση)

Αντέννα Λτδ: Ζητείται Τηλεφωνητής/Τηλεφωνήτρια (μερική απασχόληση) – Λευκωσία

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Τηλεφωνητής/Τηλεφωνήτρια (μερική απασχόληση)

Καθήκοντα:

Η τηλεφωνική εξυπηρέτηση και υποστήριξη καθώς και η υποδοχή των επισκεπτών του σταθμού.

Απαραίτητα προσόντα:

–           Ευχάριστη προσωπικότητα και επικοινωνιακή ικανότητα

–           Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

–           Δίπλωμα Γραμματειακών Σπουδών ή ανάλογου τίτλου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ωράριο εργασίας:  Σε σύστημα βάρδια

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@antenna.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

μέχρι τις 20/6/2021.

Για πληροφορίες:

Διεύθυνση Προσωπικού

τηλ.:    22200200