AD 8 code

Μ. Παπαπέτρου Λτδ: Θέση Εργασίας

Μ. Παπαπέτρου Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Εσωτερικός/ή Πωλητής/τρια

Η εταιρία Μ. Παπαπέτρου Λτδ, η οποία ασχολείται με το εμπόριο προϊόντων είδη υγιεινής, αξεσουάρ μπάνιου, υδραυλικά κτλ., ζητά να προσλάβει άμεσα δραστήριο άτομο για τη θέση Εσωτερικού/ής Πωλητή/τριας σε εξειδικευμένο κατάστημα.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος stock , αναπληρώσεις προϊόντων.
  • Ανάπτυξη πωλήσεων υφιστάμενων και νέων προϊόντων.

Προσόντα:

  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ικανότητες προώθησης πωλήσεων.
  • Ομαδικότητα και θέληση για συνεργασία.
  • Απαραίτητη η γνώση Ελληνική γλώσσας και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Πείρα σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Δίπλωμα σε συναφή κλάδο(management, marketing κτλ.) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευελιξία για εργασία σε ωράριο καταστήματος (Συμπεριλαμβανόμενο το Σάββατο).
  • Μισθός αναλόγως προσόντων, 13ος μισθός , bonus πωλήσεων βάσει προκαθορισμένων στόχων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στέλνουν βιογραφικό στο papapetrou@primetel.com.cy

Παρακαλώ όπως αναγράφετε στην αίτηση σας τη θέση για την οποία υποβάλλετε: «Εσωτερικός/ή Πωλητής/τρία – anergosjobs.com».