AD 8 code

Galaxias Supermarket: Θέσεις Εργασίας

Galaxias Supermarket: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

1.  Υπάλληλο Delicatessen – προϊόντων τμήματος κοπής

Οι υπεραγορές Γαλαξίας στον Λυθροδόντα και στον Κόρνο λόγω ανάπτυξης εργασιών και επέκτασης των τμημάτων της ζητά για άμεση πρόσληψη υπάλληλο Delicatessen – προϊόντων τμήματος κοπής.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση τμήματος Delicatessen & εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραγγελίες και τροφοδοσία τμήματος Delicatessen
  • Παραγγελίες και τροφοδοσία ψυγείων συντήρησης και κατάψυξης
  • Τακτοποίηση ραφιών
  • Κοπή αλλαντικών, τυροκομικών και συσκευασία προϊόντων

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, τουλάχιστον 1 έτους
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ευγένεια
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία παρέχει ανταγωνιστικό πακέτο και ένα εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο management@galaxias.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή για διευθέτηση ραντεβού στο 22540095 πριν από τις 15 Ιουνίου 2021.

2.  Merchandisers – στοιβαδόρους προϊόντων.

Οι υπεραγορές Γαλαξίας στον Λυθροδόντα και στον Κόρνο λόγω ανάπτυξης εργασιών και επέκτασης των τμημάτων της ζητά για άμεση πρόσληψη Merchandiser – στοιβαδόρους προϊόντων.

Καθήκοντα

  • Καταγραφή αναγκών για αναπλήρωση προϊόντων
  • Φόρτωση προϊόντων από την αποθήκη στα ράφια
  • Αναδιάταξη προϊόντων στα ράφια σύμφωνα με την ημερομηνία λήξης
  • Τακτοποίηση των ραφιών και διατήρηση σωστής εικόνας
  • Αναγραφή τιμών
  • Τήρηση Πλανογράμματος

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στο χώρο
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Οργανωτικές δεξιότητες