AD 8 code

Panayiotides And Sons Ltd: Θέση Εργασίας

Panayiotides And Sons Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Υπεύθυνος/ Υπεύθυνη Λογιστηρίου

Η εταιρία ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ δέχεται αιτήσεις για Υπεύθυνο / Υπεύθυνη Λογιστηρίου για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία. ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ / ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

Απαιτούμενα Προσόντα:

  •     Προϋπηρεσία σε λογιστήριο 4 χρόνια
  •     Άριστη γνώση Η/Υ και ιδιαίτερα λογισμικού Office, Excel, email
  •     Γνώση και εμπειρία λογιστικού λογισμικού (SAP Business One ή άλλου)
  •     Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο
  •     Κάτοχος πτυχίου Λογιστικής LCCI Higher
  •     Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικός χαρακτήρας, δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
  •     Εχεμύθεια απαραίτητη

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  •     Τήρηση λογιστικών βιβλίων, αρχειοθέτηση, συμφιλιώσεις τραπεζών, προμηθευτών, πελατών
  •     Έλεγχος και παρακολούθηση λογαριασμών χρεωστών και πιστωτών
  •     Μηνιαία η ετήσια προετοιμασία διοικητικών καταστάσεων, καταχώρηση ΦΠΑ, Intrastat, VIES, IR7, HE32 κτλ.
  •     Προετοιμασία Μισθολογίου
  •     Προετοιμασία πληρωμών και έλεγχος και τήρηση συμφωνιών με προμηθευτές
  •     Κοστολογήσεις εισαγωγών και καταχώρηση πληροφοριών αποθεμάτων
  •     Διαπραγμάτευση οικονομικών συμφωνιών με συνεργάτες

Απολαβές:Προσφέρονται ελκυστικά πακέτα απολαβών ανάλογα με τα προσόντα και την πείρα των υποψηφίων για ολική απασχόληση.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 99518048

Αιτήσεις:Παρακαλούμε όπως το βιογραφικό σας σημείωμα να αποστέλλεται στo email: costas@panayiotides.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”