AD 8 code

Πανίκος Φ. Ηλία Λτδ: Θέση Εργασίας

Πανίκος Φ. Ηλία Λτδ: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Ταμίας

Η εταιρεία Πανίκος Φ. Ηλία Λτδ ζήτα να προσλάβει άτομο για την κάλυψη της θέσης του / της Ταμία για πλήρη απασχόληση στην Λεμεσό

Καθήκοντα:

  • Άμεση εξυπηρέτηση πελατών και διευθέτηση ταμειακών συναλλαγών
  • Τεχνική υποστήριξη – εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Γενικότερη οργάνωση του χώρου του ταμείου – γραφείου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άριστες διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Έντονο πνεύμα εξυπηρέτησης
  • Ακεραιότητα, υπευθυνότητα, όρεξη για δουλειά

Προσφέρουμε:

  • Μισθό αναλόγως προσόντων
  • 13ο μισθό
  • Πλήρη απασχόληση

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο panelia@cytanet.com.cy   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”