AD 8 code

Tryfon Tseriotis Ltd: Θέση Εργασίας

Tryfon Tseriotis Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία, Λεμεσός και Λάρνακα

Πωλητής/τρια Ex-Van

Η εταιρεία Τρύφων Τσεριώτης, ηγέτης στην προώθηση, διανομή και πώληση καταναλωτικών αγαθών αναζητά να προσλάβει Πωλητή/τρια Ex -Van για πλήρη απασχόληση για τις επαρχίες Λευκωσία Λάρνακα και Λεμεσό.

Καθήκοντα

  • Πώληση προϊόντων της Εταιρείας μέσω φορτηγού ex-van
  • Δημιουργία νέου πελατολογίου και ανάπτυξη υφισταμένου
  • Εισπράξεις επί των πωλήσεων
  • Δημιουργία και παρουσίαση πλάνου για επίτευξη στόχων
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Αποτελεσματική διαχείριση επιστροφών σύμφωνα με τις οδηγίες της εταιρείας
  • Εκτέλεση merchandising (fifo)

Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου. Απόφοιτος/η Κολλεγίου ή Πανεπιστημίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Κάτοχος επαγγελματικής άδειας φορτηγού
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MS Office)
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ευσυνειδησία, τυπικότητα

Η εταιρεία παρέχει

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο με βασικό μισθό και προμήθεια επί των πωλήσεων
  • 13ος μισθός
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο ομαδικό σχέδιο υγείας
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ταμείο προνοίας
  • Έκπτωση στα προϊόντα της Εταιρείας
  • Ένα εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@tryfontseriotis.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” το αργότερο μέχρι τις 24 Ιουνίου 2021. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.