AD 8 code

Ζητείται Αρχιτέκτονας

ÖKOHAUS GER: Ζητείται Αρχιτέκτονας – Λάρνακα

Η ÖKOHAUS GER- Κατασκευές Προκατασκευασμένων Ενεργειακών Οικολογικών Κατοικιών, στα πλαίσια της συνεχούς επέκτασης των δραστηριοτήτων της, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα αρχιτέκτονα για πλήρη ή μερική απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό πτυχίο στην Αρχιτεκτονική
  • Σχεδιαστικά Προγράμματα στα οποία απαιτείται Πολύ καλή γνώση :
    • REVIT & Enscape (for 3D Rendering)
    • AutoCAD (2D)
    • Photoshop
  • Γνώση  SKETSUP, Rhino3D,  3Ds Max, Lumion, Illustrator,  ή άλλων προγραμμάτων θα  θεωρηθεί ώς επιπλέον προσόν.
  • Γνώση και άριστος χειρισμός MS office
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας και γραφής (κατά προτίμηση κάτοχος διπλώματος ή πτυχίου)
  • Δημιουργικότητα, συνέπεια και ενδιαφέρον στην εργασία, πνεύμα ομαδικότητας και εργατικότητα.
  • Ευχάριστος χαρακτήρας
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικής συνεργασίας.
  • Διάθεση για εργασία και εκμάθηση
  • Άδεια οδήγησης για αυτοκίνητο και μικρού κυβισμού μοτοσυκλέτας (μηχανάκι)
  • Φύλο: ΑΡΡΕΝ (κατά προτίμηση)

Καθήκοντα / Αρμοδιότητες:

  • Εξαιρετική γνώση σε σχεδίαση λεπτομερειών και κατασκευαστικών σχεδίων.
  • Ετοιμασία φωτορεαλιστικών εικόνων και βίντεο
  • Τήρηση απλών καθημερινών θεμάτων και εργασιών γραφείου
  • Τοποθεσία εργασίας: Λάρνακα, Κύπρος (πλησίον αεροδρομίου)

Απολαβές :

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Πενθήμερη εργασία/ 8ωρο
  • Ωράριο: 9:00 – 13:00
    13:00 – 14:00 (διάλειμμα)
    14:00 – 18:00
  • Πληρωμένη ετήσια άδεια 22 ημερών.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλ. Διεύθυνση: okohaus@cytanet.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής αξιολόγησης και μεταχείρισης.

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 70002797 ή στο 24425527 από το ή στο κινητό 99722797.