AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης/ Οδηγός

Mothercare: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης/ Οδηγός – Λευκωσία

Η εταιρεία Mothercare επιθυμεί να εντάξει νέα μέλη στην δυναμική της ομάδα. H θέση αφορά Βοηθός Αποθήκης/Οδηγό (Διπλός ρόλος) στην Λευκωσία και η εργασία είναι σε πενθήμερη βάση Δευτέρα με Παρασκευή.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Σωστή διαχείριση εμπορευμάτων και της διαθεσιμότητας τους
  • Συμμετοχή στις απογραφές της αποθήκης
  •  Διανομή και μεταφορά εμπορευμάτων από και προς στα καταστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άδεια οδηγού
  • Απολυτήριο Λυκείου

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων
  • 13ος μισθός

Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση  info@cymar.co  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.