AD 8 code

N B Jewellery Ltd: Θέση Εργασίας

N B Jewellery Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Μάρκετινγκ Μάνατζερ/ Πωλήσεις

Η Εταιρεία N B Jewellery Ltd που δραστηριοποιείτε στο τομέα κατασκευής και εμπορίας κοσμημάτων από το 1964 στο Λιανικό, Χονδρικό εμπόριο και εξαγωγές ζητά να προσλάβει άτομο Μάρκετινγκ Μάνατζερ/Πωλήσεις στο κατάστημα της εταιρείας στη Λάρνακα.

Κύριες Ευθύνες Καθήκοντα :

•Ανάπτυξη πελατολογίου και πωλήσεων

•Υποστήριξη πωλήσεων και back office support

•Τοποθέτηση και παρουσίαση προϊόντων στο κατάστημα

•Διαχείριση κοινωνικών δικτύων, οργάνωση προωθητικών ενεργειών ,καμπάνιες, αποστολή προωθητικών email και διαχείριση on line Shop.

•Άριστη εξυπηρέτηση πελατών, προφορική ,γραπτή, τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες, προμηθευτές συνεργάτες εσωτερικού/εξωτερικού, cold call, web research και υποδοχή τους.

•Οργάνωση και προετοιμασία δειγματολογίων των πωλητών

•Συμμετοχή σε δειγματισμούς, εκθέσεις, εκπαιδεύσεις η άλλες εκδηλώσεις της εταιρείας θεωρούνται απαραίτητα

Κύρια Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

•Marketing ή Διοίκησης επιχειρήσεων

•Επαγγελματική εμπειρία στο Digital marketing

•Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Microsoft office.

•Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

•Ευχάριστο παρουσιαστικό, κοινωνικό άτομο με υψηλό βαθμό ακεραιότητας

Προσφέρουμε :

1.Σταθερό μηνιαίο μισθό αναλόγως πείρας και προσόντων

2.Σταθερή μόνιμη εργασία με σημαντική επαγγελματική και οικονομική εξέλιξη

3.Σύγχρονο ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως μας στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο phytos@logos.cy.net  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Θα απαντήσουμε στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων και όλα τα στοιχεία θα τηρηθούν αυστηρώς εμπιστευτικά.